Sorbonka to miejsce dla dziecka i Jego osobowości,
nie dla wygórowanych ambicji dorosłych.

Przedszkole jest najważniejszym etapem w rozwoju człowieka. W tym czasie kształtuje się umiejętność nawiązywania relacji społecznych, umiejętność rozwiązywania konfliktów, emocjonalnego podejścia do rzeczywistości nas otaczającej i kreatywnego myślenia. Wyobraźnia odpowiednio stymulowana pozwala doskonale na opanowanie kreatywnego myślenia, dzięki czemu dziecko o wiele lepiej radzi sobie w szkole nie tylko z nauką ale także z sytuacją stresową. Rozwój empatycznego myślenia kształtuje umiejętność współodczuwania z innymi i odpowiedzialności za swoje postępowanie. Nauka komunikacji poprzez Porozumienie Bez Przemocy pozwala dziecku na tworzenie dobrych relacji społecznych z innymi osobami, pozwala na wypowiadanie swoich emocji w sposób asertywny i z szacunkiem dla rozmówcy. My o tym wiemy, dlatego naszą misją jest Kreatywna Twórczość, Empatyczne Myślenie i Język Serca. Zaufaj nam.

W naszym przedszkolu zajęcia prowadzone są według autorskiego programu "Przedszkolak z wyobrażnią", który ma na celu rozwijanie kreatywności u dziecka. Nasze działania opieramy na najlepszych programach edukacyjnych, rozwijających naturalne zdolności dziecka, jego inteligencję i zdolność uczenia się.

Nasze przedszkole to grupa maksymalnie 12 dzieci, co sprzyja indywidualnemu podejściu nauczyciela do dziecka a także naturalnej adaptacji dziecka do zasad panujących w przedszkolu. Dzięki tym zajęciom, Twoje dziecko w domowych warunkach nauczy się współistnienia społecznego i komunikacji z rówieśnikami a także rozwinie swoją naturalną kreatywność. Na zajęciach z filozofii Twoje dziecko uczy się wartości moralnych oraz estetycznych, poznaje teorie filozoficzne w zabawie oraz słuchając opowiadań filozoficznych.

Pracujemy na najlepszych podręcznikach i pomocach edukacyjnych, zgodnie ze standardami europejskimi, przygotowanych i wydanych przez wydawnictwo NowaEra. Bierzemy także udział w konferencjach i warsztatach organizowanych przez wydawnictwo NowaEra
Copyright by Anonymousi & Annonygus