Opis obiektu

Przedszkole znajduje się przy ulicy Reja 1 Suchy Dwór k/Gdyni obok przystanku  ZKM Suchy Dwór – Kochanowskiego. Mieścimy się niedaleko lasu i morza. W pobliżu zlokalizowany jest duży gminny plac zabaw, a najbliższa okolica jest spokojna i odizolowana od miejskiego gwaru.Naszą siedzibą jest to nowo wybudowany budynek o wysokim standardzie, spełniający wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Został zaprojektowany w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne oraz przepisy obowiązujące obiekty użyteczności publicznej w UE. Budynek uzyskał aprobatę: Inspektoratu Sanitarnego, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

 

Posiadamy dwie sale dydaktyczne z pełnym węzłem  sanitarnym (łazienka z wc i brodzikiem).
Sale dydaktyczne są przestronne i bardzo jasne. Zostały przygotowane z myślą o naszych podopiecznych. Podłogi pokryte są higieniczną, a przede wszystkim antyalergiczną wykładziną, która w przeciwieństwie do najczęściej spotykanych wykładzin dywanowych nie jest siedliskiem kurzu i roztoczy. Ponadto sale wyposażone są w meble dostosowane specjalnie dla dzieci i posiadające certyfikaty (firma ITAL SYSTEM) oraz kolorowe i bezpieczne zabawki przyjazne dzieciom, a także  pomoce dydaktyczne.Łazienki urządziliśmy również w sposób przyjazny dzieciom. Są kolorowe i wesołe, co sprawia, że dzieci z przyjemnością wykonują higieniczne czynności. Ponadto przedszkole posiada kabinę prysznicową pozwalającą na utrzymanie higieny i czystości naszych maluchów na najwyższym poziomie.
Wygodną szatnię charakteryzuje estetyka i bezpieczeństwo. Przed Sorbonką jest niewielki parking przeznaczony dla Rodziców.
Copyright by Anonymousi & Annonygus